Hier kan je de opbrengst van onze zonnepanelen volgen.

Homepage - Zonnepaneel forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12 - Dagboek


Jaar overzicht 2010 Sbeam

2010.png


MaandOpbrengst [kWh] Opbrengst [kWh/kWp]Verwacht [kWh] Verwacht [%]
Januar77,416,2110,969,8
Februar114,023,9209,754,4
Maar345,272,4301,7114,4
April580,6121,7433,6133,9
Mei533,5111,9517,5103,1
Juni653,3137,0490,8133,1
Juli625,5131,1532,3117,5
August450,494,4514,687,5
September375,178,6350,6107,0
Oktober279,158,5221,8125,8
November87,918,4146,060,2
December35,77,585,841,7
Som 4.157,62871,623.915,26106,2


Homepage - Zonnepaneel forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12 - Dagboek


Bewerkt door Chrismir Versie 1.5NL