Hier kan je de opbrengst van onze zonnepanelen volgen.

Homepage - Zonstraal forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12


Top 12 - Maximale Energie Maand

KalendermaandBeste Dag OpbrengstkWhspecifieke opbrengst[kWh/kWp]Verwacht [kWh]
Januar28.01.201110,212,143,58
Februar29.02.201617,773,737,49
Maar31.03.200923,404,919,73
April20.04.201328,325,9414,45
Mei24.05.201131,316,5616,70
Juni06.06.201531,606,6216,36
Juli04.07.201031,676,6417,17
August01.08.201127,985,8716,60
September01.09.201223,965,0211,69
Oktober01.10.201518,833,957,16
November01.11.201511,862,494,87
December04.12.20167,211,512,77

Jaren

top12.png


Homepage - Zonstraal forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12


Bewerkt door Chrismir Versie 1.5NL