Hier kan je de opbrengst van onze zonnepanelen volgen.

Homepage - Zonnepaneel forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12 - Dagboek


Jaar overzicht 2009 Sbeam

2009.png


MaandOpbrengst [kWh] Opbrengst [kWh/kWp]Verwacht [kWh] Verwacht [%]
Januar73,115,3110,965,9
Februar86,218,1209,741,1
Maar383,980,5301,7127,3
April523,9109,8433,6120,8
Mei567,9119,1517,5109,7
Juni662,0138,8490,8134,9
Juli611,3128,2532,3114,8
August624,7131,0514,6121,4
September413,486,7350,6117,9
Oktober230,348,3221,8103,8
November120,625,3146,082,6
December57,412,085,866,9
Som 4.354,66912,933.915,26111,2


Homepage - Zonnepaneel forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12 - Dagboek


Bewerkt door Chrismir Versie 1.5NL