Hier kan je de opbrengst van onze zonnepanelen volgen.

Homepage - Zonstraal forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12 - Dagboek


Jaar overzicht 2014 Sbeam

2014.png


MaandOpbrengst [kWh] Opbrengst [kWh/kWp]Verwacht [kWh] Verwacht [%]
Januar95,119,9110,985,8
Februar177,637,2209,784,7
Maar436,291,5301,7144,6
April511,5107,2433,6118,0
Mei549,6115,2517,5106,2
Juni597,1125,2490,8121,7
Juli515,4108,1532,396,8
August472,099,0514,691,7
September423,488,8350,6120,8
Oktober237,849,9221,8107,2
November135,928,5146,093,1
December51,910,985,860,5
Som 4.203,65881,273.915,26107,4


Homepage - Zonstraal forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12 - Dagboek


Bewerkt door Sunnybeam Versie 1.5NL