Hier kan je de opbrengst van onze zonnepanelen volgen.

Homepage - Zonstraal forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12 - Dagboek


Jaar overzicht 2013 Sbeam

2013.png


MaandOpbrengst [kWh] Opbrengst [kWh/kWp]Verwacht [kWh] Verwacht [%]
Januar68,914,4110,962,1
Februar148,231,1209,770,7
Maar252,953,0301,783,8
April518,9108,8433,6119,7
Mei482,9101,2517,593,3
Juni546,9114,7490,8111,4
Juli643,5134,9532,3120,9
August534,0112,0514,6103,8
September381,780,0350,6108,9
Oktober231,648,6221,8104,4
November85,618,0146,058,7
December116,024,385,8135,2
Som 4.011,01840,883.915,26102,4


Homepage - Zonstraal forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12 - Dagboek


Bewerkt door Sunnybeam Versie 1.5NL