Hier kan je de opbrengst van onze zonnepanelen volgen.

Homepage - Zonnepaneel forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12 - Dagboek


Jaar overzicht 2012 Sbeam

2012.png


MaandOpbrengst [kWh] Opbrengst [kWh/kWp]Verwacht [kWh] Verwacht [%]
Januar95,820,1110,986,4
Februar197,941,5217,291,1
Maar369,677,5301,7122,5
April404,584,8433,693,3
Mei527,7110,6517,5102,0
Juni520,5109,1490,8106,0
Juli555,3116,4532,3104,3
August555,1116,4514,6107,9
September438,892,0350,6125,2
Oktober242,750,9221,8109,4
November105,522,1146,072,2
December65,513,785,876,3
Som 4.078,95855,133.922,75104,0


Homepage - Zonnepaneel forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12 - Dagboek


Bewerkt door Chrismir Versie 1.5NL