Hier kan je de opbrengst van onze zonnepanelen volgen.

Homepage - Zonstraal forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12


Jaar overzicht 2022 Sunnybeam

2022.png


MaandOpbrengst [kWh] Opbrengst [kWh/kWp]Verwacht [kWh] Verwacht [%]
Januar96,020,1110,986,6
Februar196,641,2209,793,8
Maar461,896,8301,7153,1
April500,1104,8433,6115,3
Mei619,6129,9517,5119,7
Juni617,1129,4490,8125,7
Juli612,2128,4532,3115,0
August594,6124,7514,6115,6
September354,974,4350,6101,2
Oktober306,164,2221,8138,0
November134,328,2146,092,0
Som 4.493,41942,013.829,50117,3


Homepage - Zonstraal forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12


Bewerkt door Chrismir Versie 1.5NL