Hier kan je de opbrengst van onze zonnepanelen volgen.

Homepage - Zonstraal forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12 - Dagboek


Jaar overzicht 2015 Sbeam

2015.png


MaandOpbrengst [kWh] Opbrengst [kWh/kWp]Verwacht [kWh] Verwacht [%]
Januar107,122,4110,996,5
Februar188,739,6209,790,0
Maar340,971,5301,7113,0
April568,8119,2433,6131,2
Mei593,0124,3517,5114,6
Juni665,8139,6490,8135,7
Juli553,2116,0532,3103,9
August514,9107,9514,6100,1
September358,775,2350,6102,3
Oktober233,248,9221,8105,1
November125,726,4146,086,1
December99,620,985,8116,2
Som 4.349,64911,873.915,26111,1


Homepage - Zonstraal forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12 - Dagboek


Bewerkt door Sunnybeam Versie 1.5NL