Hier kan je de opbrengst van onze zonnepanelen volgen.

Homepage - Zonnepaneel forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12 - Dagboek


Jaar overzicht 2011 Sbeam

2011.png


MaandOpbrengst [kWh] Opbrengst [kWh/kWp]Verwacht [kWh] Verwacht [%]
Januar99,220,8110,989,5
Februar126,126,4209,760,2
Maar431,590,5301,7143,0
April573,4120,2433,6132,2
Mei700,6146,9517,5135,4
Juni557,8116,9490,8113,7
Juli502,0105,2532,394,3
August465,397,5514,690,4
September400,183,9350,6114,1
Oktober315,366,1221,8142,2
November139,429,2146,095,5
December85,417,985,899,6
Som 4.396,16921,633.915,26112,3


Homepage - Zonnepaneel forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12 - Dagboek


Bewerkt door Chrismir Versie 1.5NL