Hier kan je de opbrengst van onze zonnepanelen volgen.

Homepage - Zonnepaneel forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12 - Dagboek


Jaar overzicht 2008 Sbeam

2008.png


MaandOpbrengst [kWh] Opbrengst [kWh/kWp]Verwacht [kWh] Verwacht [%]
Januar61,112,8110,955,1
Februar158,333,2217,272,9
Maar182,038,2301,760,4
April307,964,5433,671,0
Mei407,985,5517,578,8
Juni367,477,0490,874,8
Juli363,176,1532,368,2
August300,363,0514,658,4
September270,356,7350,677,1
Oktober174,536,6221,878,7
November61,812,9146,042,3
December62,513,185,872,9
Som 2.716,99569,603.922,7569,3


Homepage - Zonnepaneel forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12 - Dagboek


Bewerkt door Chrismir Versie 1.5NL